Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych po stronie portalu Znany Księgowy.

0
771

Początki w każdym biznesie nie są łatwe. Trzeba być wiec zdeterminowanym i upartym na sukces. W aktualnych czasach gdzie konkurencja jest duża znalezienie klienta nie należy do łatwych spraw. My postanowiliśmy pomagać klientom indywidualnym oraz biurom księgowym po prostu zacieśniać miedzy nimi stosunki aby rozpoczęli wspólnie współpracować. Jak do tej pory nasze działania cieszą się sporym zainteresowaniem. Coraz to więcej klientów indywidualnych zgłasza się do nas prosząc o doradztwo w znalezieniu dobrego biura księgowego w ich miejscowości. Naszą misję realizujemy dzień po dniu w naszej codziennej pracy. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie i dokładamy dużych starań, aby sprostać ich wymaganiom. Celem naszego biura rozliczeniowego jest pomoc w osiąganiu sukcesu przez naszych przedsiębiorców. Elastyczne podejście do każdego klienta pozwala na indywidualne ustalenie dobrych warunków współpracy, dzięki czemu usługi księgowe prowadzone są na dobrym poziomie. Powierzone nam zlecenia wykonujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Podczas współpracy jesteśmy do waszej dyspozycji, tak by na bieżąco informować o prowadzonych przez nas działaniach.

Zaufaj ekspertom księgowości. Sprawdź ofertę naszego biura rachunkowego.

Nasza codzienna praca na rzecz przedsiębiorców polega na: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, przygotowanie deklaracji cit, pit oraz vat, prowadzenie ewidencji przychodów na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie rocznego zeznania podatkowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wraz z miesięcznym naliczaniem amortyzacji, obliczanie comiesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i od osób prawnych, przygotowanie ewidencji dla potrzeb rozliczenia podatku vat, rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych ue i innych transakcji zagranicznych. Ponadto nasza oferta obejmuje kadry i płace. W dziedzinie oferujemy klientowi: opracowanie miesięcznych list płac, przygotowanie corocznych informacji o dochodach, sporządzanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych, kontraktów, przygotowanie deklaracji rozliczeniowych do zus, kompleksowe prowadzenie akt osobowych, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracownika w zusie, optymalizacja obciążeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, obsługa pfron. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Sprawdź tutaj –  www.znany-ksiegowy.pl . Gwarantujemy bardzo korzystne ceny naszych usług i promocje dla nowych klientów. Zachęcamy do kontaktu i do wizyty w naszym biurze rozliczeniowym. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.